Teie konto

Tere tulemast,, Sisene

Ostukorvis on 0 toodet

Kuidas osta?

  1. Sobiva toote leidmisel klikkige selle juures olevale lingile "Lisa ostukorvi". Kui soovite vaadata, mida olete juba ostukorvi lisanud, vajutage üleval paremal ääres asuvale lingile "Ostukorv". "Ostukorv" näitab tooteid, mida olete endale juba kõrvale pannud. Toote kogust saab ostukorvis muuta + või - märgiga või kirjutades sobiv number valgesse kastikesse. Salvestage oma muudatused, klõpsates "Uuenda ostukorvi". Kui soovite lisada veel teisi tooteid , vajutage “Jätka ostlemist“ kui aga otsustate ostu sooritada, siis “Järgmine“.
  2. Järgmisel lehel sisestage tellija andmed. Kui olete registreerunud püsikliendiks siis vajutage "Logi sisse" või registreeruge vasakule jääva nupu abil. Tooteid on võimalik tellida ka püsikliendiks registreerumata, täites allpool olevad kontaktandmed. Teie poolt antud andmed hoitakse kindlalt saladuses ja kasutatakse vaid Teile info edastamiseks ja pakkide saatmiseks.
  3. Valige kättetoimetaja ( SmartPOST pakiautomaati, Eesti Posti pakiautomaati, Eesti Posti maksikirjaga või tähitud maksikirjaga kättetoimetamine sisestatud Tellija aadressile)
  4. Esitada täiendavat teavet (nt SmartPOST ja Eesti Post pakiautomaadi asukoht jne).
  5. Valige makseviis (Pangaülekanne).
  6. Kinnitage tellimus.

MAKSMINE

Pärast tellimuse vormistamist saadame Teile tellimuse info Teie poolt antud e-posti aadressile. Arve tasumiseks on aega 2 kalendripäeva. Kui selleks ajaks arvet tasutud ei ole, tühistatakse tellimus automaatselt.

Arve maksmine toimub pangaülekande teel: Swedbank a/a EE642200221050827287 või EE791010220120925013 SEB Pank

TELLIMUSTE TÜHISTAMINE

Kui soovite oma tellimuse tühistada, siis palun saatke e-kiri vastavasisulise infoga e-postile info@starhits.eu

Kui pärast 24 (kahtekümmet nelja) tundi pole makse laekunud, siis tühistatakse tellimus automaatselt.

Kui teil on rohkem kui 5 maksmata tellimust, on meil õigus sulgeda teie kliendikonto.

KAUBA TAGASTAMINE

Kõikidele Starhits.eu e-poest ostetud kaupadele kehtib tagastusgarantii 14 päeva. Kauba tagastamiseks tuleb esmalt saata vastava sisuline avaldus (lisada tagastamispõhjus) e-mailile info@starhits.eu ning seejärel tagastada tellitud kaup originaalpakendis koos arvega. Kaup tuleb tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Et vältida probleeme, on soovitatav saata pakk registersaadetisena st et saatjale jääks saatmist tõendav kviitung.

Tagastusaadress:
StarDesign Agency OÜ Pihlaka 9, Tabasalu 76901

Tagastatud kauba eest kantakse raha tagasi samale arvelduskontole, millelt oli tasutud makse kauba eest. Raha tagastatakse üldjuhul kolme kalendripäeva jooksul, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

NB! Tagastamisele ei kuulu saatmiskulu, mis maksti tellimuse esitamisel ning kauba tagastamine toimub ostja kulul.

LISATEAVE

Täpsem info on saadaval e-posti teel: info@starhits.eu

Kõik pildid ja materjalid on kaitstud autoriõigusega ja nende kasutamine vastava loata on keelatud.


Ostukorv  

Tooteid pole

0,00 € Saatmine
0,00 € Kokku

Ostukorv Osta

Uued transpordihinnad
al. 06.01.2016

DPD DPD DPD
2.28 € 2.50 € 2.60 €
DPD (postkontorisse)
3.70 €

TASUTA TRANSPORT

alates 49 € ostust!