Teie konto

Tere tulemast,, Sisene

Ostukorvis on 0 toodet

Müügitingimused

ÜLDTINGIMUSED

Käesolevad tingimused kehtivad Starhits.eu klientide ja e-poe Starhits.eu omanikfirma StarDesign Agency OÜ Eesti vahel e-poest Starhits.eu ostetavate toodete puhul tekkivate õigussuhete kohta.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest Starhits.eu ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Starhits.eu võib e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid ostutingimusi ja hindasid muuta ning täiendada. Muudatustest ja täiendustest teatatakse internetileheküljel starhits.eu. Ostutingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamishetkest. Kui tellimus edastati enne ostutingimuste muudatuste jõustumist, rakendatakse neid ostutingimusi, mis kehtisid tellimuse edastamise ajal, välja arvatud juhul, kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

Kaubavalik ja hinnad muutuvad ette teatamata. E-poel Starhits.eu on õigus erinevate kampaaniate käigus teha allahindlusi konkreetsele kaubale.

Ostja ja Starhits.eu e-poe vahel tekkinud tellimuste ja ostudega seotud vaidlused lahendatakse läbirääkimistega, lähtudes Eesti Vabariigis kehtivatest seadustest. Kokkuleppele jõudmise mitteõnnestumise korral lahendatakse erimeelsused Tallinna Linnakohtus.

Kasutustingimused

Starhits.eu E-poe kasutajaks registreerimine ja kasutustingimustega tutvumine on Toodete ostjale kohustuslik.

Miks luua konto

Pärast kohustuslike andmete sisestamist oled Sa automaatselt meie E-poe tavakasutaja. Starhits.eu e-pood saadab Sulle vastava kinnituse ka Sinu e-postiaadressile. Tavakasutajana on Sul võimalus osta meie E-poe tooteid hinnakirjas kehtivate jaehindadega. Kehtivad jaehinnad on kuvatud toote juures.

TELLIMINE

Tellimuse esitamine ja tellitud kauba eest tasumine

Toodete ostja valib välja soovitud tooted ning kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed. Toodete ostja kohustub esitama tellimuse vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Toodete müüja ei vastuta täitmisel Toodete ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

E-poes kuvatavad tooted on tavapäraselt laos olemas. E-poes kuvatud toodete saadavus võib muutuda tehniliste probleemide tõttu lao või E-poe programmides või toote lõppemise tõttu.

Valige meie tootekataloogist Teile sobiv toode ning lisage ostukorvi. Seejärel järgige ekraanilt Teile etteantud juhiseid, kuidas tellimust esitada.

Tellimuse kinnitamiseks saadame Teie e-posti aadressile tellimuse info, mis sisaldab teavet Teie tellimuse kohta ning andmeid tellimuse eest tasumiseks StarDesign Agency OÜ arveldusarvele. Tellimus täidetakse ainult pärast ettemaksu laekumist Starhits.eu pangaarvele.

Tellimuse tühistamine.

StarDesign Agency OÜl on õigus tellimus tühistada, kui selle eest pole 24 (kahekümne nelja) tunni jooksul makset laekunud.

StarDesign Agency OÜl on õigus konto blokeerida, juhul kui klient on jätnud aasta jooksul tasumata 5 vormistatud tellimust.

Ostjal on õigus peale tellimuse vormistamist ja enne makse eest tasumist saata e-postile info@starhits.eu teade, milles avaldab soovi tellimusest loobuda.

KOHALETOIMETAMINE

Kõik Starhits.eu e-poes olevad tooted on kohe olemas. Tellitud kaup saadetakse välja Starhits.eu laost 3-5 tööpäeva jooksul peale tellimuse tasumist.

Palume Sul andmeid sisestades olla tähelepanelik, kuna õigest aadressist sõltub paki kohaletoimetamise kiirus. On oluline, et Sinu nimi, aadress, indeks, telefon ja e-mail oleksid õiged. Starhits.eu ei vastuta paki kohaletoimetamise viivituse eest, kui arusaamatus on tekkinud ebatäpsete andmete sisestamisel.

Sul võimalik valida nelja erineva kohaletoimetamise viisi vahel.

DPD pakipood teenust pakub kullerfirma DPD Eesti - 2,28 EUR

Kaup jõuab Sinu valitud DPD Pakipoodi postitamisele järgneval tööpäeval. DPD Saadab Sulle teavituse SMS-i teel. Kaubale järgi minnes võta kaasa isikut tõendav dokument.

SmartPOST - 2,50 EUR

SmartPost on logistikaettevõte, mis tegeleb internetikaubamajade ja postimüügikataloogide klientidele tellitud kaupade kohaletoimetamisega. Samuti võimaldab SmartPOST inimestel ja ettevõtetel pakke saata kõikjale Eestis.

Ostu sooritades palume lahtrisse kirja panna keskuse nimi, kus soovite paki kätte saada. SmartPosti automaatide nimekirja leiate lehelt www.smartpost.ee

Kui tellitud kaup on SmartPost pakiautomaadis, saadetakse Sulle telefonile SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.

Omniva pakiautomaati - 2,60 EUR

Vali paki tellimisel Sulle lähim Omniva pakiautomaat siit pakiautomaatide kaarti. Saajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i teel. Sõnum sisaldab ukse avamiseks vajalikku uksekoodi. Kui Saatja edastab Saaja e-kirja aadressi, saadetakse lisateavitus ka e-kirjaga. Paki hoiutähtaeg pakiautomaadis on 7 (seitse) kalendripäeva.

Omniva postkontorisse - 3,70 EUR

Saajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i teel. Sõnum sisaldab ukse avamiseks vajalikku uksekoodi. Kui Saatja edastab Saaja e-kirja aadressi, saadetakse lisateavitus ka e-kirjaga. Paki hoiutähtaeg pakiautomaadis on 15 (viisteist) kalendripäeva.

KAUBA TAGASTAMINE JA OSTUST LOOBUMINE

Kõikidele Starhits.eu poest ostetud kaupadele kehtib tagastusgarantii 14 päeva. Kauba tagastamiseks tuleb esmalt saata vastavasisuline avaldus (lisada tagastamispõhjus) e-mailile info@starhits.eu ning seejärel tagastada tellitud kaup originaalpakendis koos tellimuse numbriga. Kaup tuleb tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kaupa saab tagastada kauba kättesaamiseks kasutatud SmartPOSTi või Omniva pakiautomaadi kaudu (kasutades sama uksekoodi, mis paki kättesaamisel).

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ega rikutud.

Tagastamisele ei kuulu saatmiskulu, mis maksti tellimuse esitamisel ning kauba tagastamine toimub ostja kulul (tagastamiskulu arvestatakse maha tagastatavast summast - SmartPOST pakiautomaadist pakiautomaati 2,50.- EUR, Omniva pakiautomaadist pakiautomaati 2,60.- EUR ning Omniva postkontorist pakiautomaati 3,70.- ja DPD pakipood teenus - 2,28.- EUR).

Tagastatud kauba eest kantakse raha tagasi samale arvelduskontole, millelt oli tasutud makse kauba eest. Raha tagastatakse üldjuhul kolme kalendripäeva jooksul, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

VÄÄRAMATU JÕUD

Starhits.eu ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Starhits.eu ei saanud mõjutada ning mille saabumist Starhits.eu ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

ISIKUANDMETE KASUTAMINE

Toodete ostja annab selge ja teadliku nõusoleku Toodete müüja enda isikuandmete töötlemiseks.

Tellimuse esitamisel kasutaja poolt sisestatud Toodete müüjale teatavaks saanud Toodete ostja isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja toodete pakkumiseks Toodete ostjale.

Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad andmed Toodete ostja tellimuse kohta – eesnimi, perekonnanimi, tänav, maja, korteri number, asula või linn, postiindeks, telefoninumber, sünnikuupäev, juriidiline aadress, E-poe tingimustega nõustumine, müügipakkumiste saatmisega nõustumine.

Isikuandmeid töötleb StarDesign Agency OÜ, Pihlaka 9, 76901 Tabasalu, registrikood 11967107.

Toodete ostja isikuandmeid, mis on vajalikud kauba vahendamiseks Toodete ostjale edastakse kulleriteenust osutavale ettevõttele.

Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega.

Toodete müüja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.

Toodete müüja jätab endale õiguse edastada Toodete ostjat puudutavaid isikuandmeid isikuile, kellel on selleks seaduslik õigus ning kes töötleb andmeid seadusega ettenähtud kohustuse täitmiseks ning isikuile, kellel on selleks seaduslik õigus ning see toimub Toodete ostja või muu isiku elu, tervise või vabaduse kaitseks.

Toodete ostjal on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid, samuti neid muuta või paluda kõrvaldada oma isikuandmed registrist.

Toodete ostja annab Toodete müüjale nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil tellimuskinnituse.

Toodete ostja annab Toodete müüjale nõusoleku saata müügipakkumisi tellimuse esitamisel sisestud elektronposti aadressile juhul, kui on jätnud märgituna vastavasse kastikesse linnukese tellimuse esitamise lehel.


Ostukorv  

Tooteid pole

0,00 € Saatmine
0,00 € Kokku

Ostukorv Osta

Uued transpordihinnad
al. 06.01.2016

DPD DPD DPD
2.28 € 2.50 € 2.60 €
DPD (postkontorisse)
3.70 €

TASUTA TRANSPORT

alates 49 € ostust!