Teie konto

Tere tulemast,, Sisene

Ostukorvis on 0 toodet

Kohaletoimetamine

Kõik Starhits.eu e-poes olevad tooted on kohe olemas. Tellitud kaup saadetakse välja Starhits.eu laost 3-5 tööpäeva jooksul peale tellimuse tasumist.

Palume Sul andmeid sisestades olla tähelepanelik, kuna õigest aadressist sõltub paki kohaletoimetamise kiirus. On oluline, et Sinu nimi, aadress, indeks, telefon ja e-mail oleksid õiged. Starhits.eu ei vastuta paki kohaletoimetamise viivituse eest, kui arusaamatus on tekkinud ebatäpsete andmete sisestamisel.

Sul võimalik valida nelja erineva kohaletoimetamise viisi vahel.

DPD pakipood teenust pakub kullerfirma DPD Eesti - 2,28 EUR

Kaup jõuab Sinu valitud DPD Pakipoodi postitamisele järgneval tööpäeval. DPD Saadab Sulle teavituse SMS-i teel. Kaubale järgi minnes võta kaasa isikut tõendav dokument.

SmartPOST - 2,50 EUR

SmartPost on logistikaettevõte, mis tegeleb internetikaubamajade ja postimüügikataloogide klientidele tellitud kaupade kohaletoimetamisega. Samuti võimaldab SmartPOST inimestel ja ettevõtetel pakke saata kõikjale Eestis.

Ostu sooritades palume lahtrisse kirja panna keskuse nimi, kus soovite paki kätte saada. SmartPosti automaatide nimekirja leiate lehelt www.smartpost.ee

Kui tellitud kaup on SmartPost pakiautomaadis, saadetakse Sulle telefonile SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.

Omniva pakiautomaati - 2,60 EUR

Vali paki tellimisel Sulle lähim Omniva pakiautomaat siit pakiautomaatide kaarti. Saajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i teel. Sõnum sisaldab ukse avamiseks vajalikku uksekoodi. Kui Saatja edastab Saaja e-kirja aadressi, saadetakse lisateavitus ka e-kirjaga. Paki hoiutähtaeg pakiautomaadis on 7 (seitse) kalendripäeva.

Omniva postkontorisse - 3,70 EUR

Saajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i teel. Sõnum sisaldab ukse avamiseks vajalikku uksekoodi. Kui Saatja edastab Saaja e-kirja aadressi, saadetakse lisateavitus ka e-kirjaga. Paki hoiutähtaeg pakiautomaadis on 15 (viisteist) kalendripäeva.


Ostukorv  

Tooteid pole

0,00 € Saatmine
0,00 € Kokku

Ostukorv Osta

Uued transpordihinnad
al. 06.01.2016

DPD DPD DPD
2.28 € 2.50 € 2.60 €
DPD (postkontorisse)
3.70 €

TASUTA TRANSPORT

alates 49 € ostust!