Teie konto

Tere tulemast,, Sisene

Ostukorvis on 0 toodet

Tellimine

Tellimuse esitamine ja tellitud kauba eest tasumine

Toodete ostja valib välja soovitud tooted ning kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed. Toodete ostja kohustub esitama tellimuse vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Toodete müüja ei vastuta täitmisel Toodete ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

E-poes kuvatavad tooted on tavapäraselt laos olemas. E-poes kuvatud toodete saadavus võib muutuda tehniliste probleemide tõttu lao või E-poe programmides või toote lõppemise tõttu.

Valige meie tootekataloogist Teile sobiv toode ning lisage ostukorvi. Seejärel järgige ekraanilt Teile etteantud juhiseid, kuidas tellimust esitada.

Tellimuse kinnitamiseks saadame Teie e-posti aadressile tellimuse info, mis sisaldab teavet Teie tellimuse kohta ning andmeid tellimuse eest tasumiseks StarDesign Agency OÜ arveldusarvele. Tellimus täidetakse ainult pärast ettemaksu laekumist Starhits.eu pangaarvele.

Tellimuse tühistamine.

StarDesign Agency OÜl on õigus tellimus tühistada, kui selle eest pole 24 (kahekümne nelja) tunni jooksul makset laekunud.

Ostjal on õigus peale tellimuse vormistamist ja enne makse eest tasumist saata e-postile info@starhits.eu teade, milles avaldab soovi tellimusest loobuda.


Ostukorv  

Tooteid pole

0,00 € Saatmine
0,00 € Kokku

Ostukorv Osta

Uued transpordihinnad
al. 06.01.2016

DPD DPD DPD
2.28 € 2.50 € 2.60 €
DPD (postkontorisse)
3.70 €

TASUTA TRANSPORT

alates 49 € ostust!